Φιλική νίκη για τον Παναρκαδικό

Με την νίκη έφυγε από το Κρανίδι ο Παναρκαδικός. Επιβλήθηκε της Ένωσης Ερμιονίδας με 0-2, μετά από καλή αγωνιστική παρουσία στον αγωνιστικό χώρο.
Με παίκτες που ήξεραν τι ζητούσαν στο γήπεδο, καθοδηγούμενοι από τον Βαγγέλη Γούτη, πέτυχαν δύο ωραία γκολ σε κάθε ημίχρονο.
Το πρώτο ο Μέλλος στο 40΄ με απ΄ ευθείας φάουλ από αριστερά σαν κόρνερ και στο 50΄ο Κριστιάνο μετά από ωραία προσπάθεια και πολύ όμορφο σουτ.
Α΄ Ημίχρονο: Λυράκης, Πετρόπουλος, Μπούτας, Μπεντεβής (43΄λ.τ. Νάνος), Δ. Κυριακόπουλος, Μπινιχάκης, Σταθουλόπουλος ( 20΄ Παπαζούδης λ.τ.), Σιμόν, Σαλαπάτας, Μέλλος, Μάρκος
Β΄Ημίχρονο: Ανδριόλας, Γ. Κυριακόπουλος, Δ. Κυριακόπουλος, Νάνος, Σπ. Λαγός, Παπαζούδης, Σκάρος, Σκούφαλης, Καδάς, Μουστόγιαννης, Κριστιάνο.